Stand up komik a moderátor

Stand up komik a moderátor

O mně

 

Dominik Heřman Lev začínal na prknech Divadla U Hasičů v satirickém pořadu „Hezky česky aneb jak se nám žije“ jehož byl i spoluautorem.

Od roku 2007 začal účinkovat v pořadu „Na Stojáka!“ a stal se průkopníkem anglo-amerického pojetí stand up comedy v Čechách – žádné skeče, převyprávěné internetové vtipy a rekvizity. Styl, který dnes už dominuje české stand up comedy scéně.

Dnes vystupuje jak samostatně ve svých sólových 90minutových stand up představeních, tak s kolegy na představeních „Na Stojáka!“.

Štace se různí – od městských divadel, vesnických sokoloven, zahradních narozeninových a svatebních párty, po vyprodané Boby centrum v Brně s patnácti sty diváky.

Představení hraje v Čechách, na Slovensku i pro krajánky ve vzdálenějších místech – Amsterdam, Londýn, Cambridge, Manchester, Birmingham, Chicago atd.

V roce 2011 začal pod vlastní značkou „Crown Comedy Club“ produkovat pravidelná stand up comedy představení anglicky mluvících profesionálních komiků v Praze, později i v Brně.

Českému publiku se díky tomu představil i Michael Winslow nebo anglická hvězda Jimmy Carr. Ve spojení s agenturou Fource pak do Čech přivezl velikány stand up žánru, jakými jsou Louis CK, Bill Burr, Eddie Izzard nebo Jim Gaffigan.

Dominik mluví i moderuje plynně anglicky. Léta pracoval v korporátní sféře (Vodafone, O2), čehož využívá při moderování firemních akcí. Je držitelem pilotní licence.

 

Co dělám

Stand up comedy vystoupení

Moderování v českém a anglickém jazyce

Soukromé akce

svatby, narozeniny, oslavy aj.

Školení Tone of Voice pro firmy

Reference

“Celofiremní konferenci společnosti Canon…”

“I hired Dominik for moderating a conference…”

“Dominik je součástí akcí Modré pyramidy již několik…”

“Dominika považuji za jednoho z nejlepších…”

“Dominik rozproudil zábavu na svatbě tak…”

Vystoupení

No event found!

Kontakt